Lekarze

Image

lek.wet. Michał Kacprzyński
specjalista chorób koni

Po ukończeniu studiów w 2002 roku rozpocząłem pracę lekarza weterynarii zajmując się początkowo leczeniem zarówno małych zwierząt jak i z koni. W 2005 roku otworzyłem Przychodnię Weterynaryjną dla małych zwierząt przekazując całkowicie kwestie leczenia małych zwierząt lekarzom w przychodni i w całości skupiłem się zawodowo na leczeniu koni.  

Od początku interesowała mnie głównie diagnostyka i leczenie schorzeń ortopedycznych u koni.  80% moich pacjentów to konie z problemami układu ruchu. Dzięki stale rosnącemu ,wieloletniemu już doświadczeniu i stosowaniu wielu procedur diagnostycznych, każdorazowo dostosowanych do indywidualnego przypadku w większości sytuacji jestem w stanie ostatecznie postawić diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie.
Image

lek.wet. Mateusz Nowakowski
specjalista chorób koni

Od 2015 pracowałem na Stadninie Koni w Janowie Podlaskim zdobywając wiedzę i doświadczenie.

Praktyka na stadninie pozwoliła mi poznać zagadnienia z zakresu rozrodu, chorób wewnętrznych i interny na specjalistycznym poziomie. Nie obca jest mi też stomatologia i okulistyka. Od sierpnia 2019 z pełnym zaangażowaniem i wiedza będę pomagał pacjentom Equiaid.
Image

lek. wet. Adrianna Przybyłowska
specjalista chorób koni

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - w tym czwarty rok ukończyłam zdając z sukcesem egzaminy na uczelni JLU Gießen w Niemczech.

W czasie trwania studiów uzupełniłam swoją wiedzę kończąc kurs w Studium Fizjoterapii Weterynaryjnej Koni, otrzymując tytuł certyfikowanego zoofizjoterapeuty koni. W centrum moich medycznych zainteresowań jest szeroko pojęta interna, ale szczególnie fascynuje mnie okulistyka. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych praktyk, m.in. w Klinice dla koni Equi Vet Serwis oraz na stażu w GlobalWet Equine. Poza leczeniem koni w terenie spędzam czas aktywnie i kreatywnie - malując obrazy czy spacerując z psami po plaży.
Image

lek. wet. Antonina Galicka

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w lutym 2022 roku.  Po studiach wyjechałam za granicę zdobywać doświadczenie kliniczne i poznawać różne metody leczenia m.in. w Czechach (Uniwersytet Nauk Weterynaryjnych w Brnie), Szwajcarii (Pferdeklinik Thurland) oraz Niemczech (Pferdeklinik Aschheim), a następnie odbyłam półroczny staż w klinice dla koni Equi Vet Serwis w Buku.

Moje największe zainteresowanie wzbudza diagnostyka obrazowa, medycyna ratunkowa oraz stomatologia, w czym mam nadzieję rozwijać się w przyszłości.  Po pracy staram się aktywnie odpoczywać podczas długich spacerów w lesie, wizyt w teatrze lub zajmując się pracami DIY
SDDZ Szpital Dzienny Dla Zwierząt
lek.wet. Michał Kacprzyński
+48 602 758 944

lek.wet. Mateusz Nowakowski
+48 604 421 504
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
logo-sddz-white.png
© 2017-2024 SDDZ. All Rights Reserved.